Форум: Мясо
28 ноября 2006, 17:13 Василий Дубровый
Василий Дубровый Шановні панове і господа! З 21.11 в Польшу виїхали 7 українських експертів для перевірки мясопереробних підприємств. На протязі 10 днів перевірок, буде даний висновок: "Можна імпортувати польске м'ясо чи ні". Як Ви вважаете, який висновок поставновлять експерти? Обгрунтуйте чому? З повагою Вася
28 ноября 2006, 21:44 Андрій
Андрій Висновок буде "можна, але не зараз". Ми ж поки що не в СОТ, тому можемо робити що завгодно. А головне - таким чином пітримувати українського виробника, а радше, перемитника.:(контрабандиста)
29 ноября 2006, 09:03 Михайло
Михайло "В Польшу виїхали...", як ви вважаєти що що і як покажуть їм поляки, або ще й хабаря дадуть.
29 ноября 2006, 09:31 Василий Дубровый
Василий Дубровый Андрій І як ти вважаєш, коли відбудеться вступ України в СОТ?
29 ноября 2006, 10:56 Andriy
Andriy 1. Хабарі поляків напевно будуть меншими, ніж вплив наших виробників, яким такий режим є вигідним. 2. Щодо термінів вступу до СОТ, то я вважаю дуже оптимістичним сценарій про те, що Україна вступить до СОТ в першій половині 2007 року. Думаю, що радше наприкинці року, або й в 2008.
29 ноября 2006, 12:07 Василий Дубровый
Василий Дубровый Цілком згідний, що хабарі і девочки нічого не зроблять. Приїдуть до дому, дядько дасть в зуби і висновок буде відповідний для виробників і контрабандистів : ) Впевнений, що Україна вступить перед або разом з Росією, але не після Росії. За умови, що США надалі буде так вигідно. Якщо ж Буш домовиться з Путіним, тоді доля України може стати трагічною. <Неэтичные и оскорбительные высказывания удалены модератором>
29 ноября 2006, 14:51 Василий Дубровый
Василий Дубровый Вибачте шановний модератор. Я хотів сказати, що: Сподіваюся, що США не допустить до того, щоб Россія вступила перша, і посавила би Україні жорсткі умови. Тільки є одна проблема - це народні депутати ВР, які ніколи не можуть домовитися.
Размещение сообщений разрешено только авторизованным пользователям.