Форум: Другие темы
2 марта 2006, 08:10 vladimir
vladimir Я ніколи не вступав ні в гноївку, ні в КПСС. Та те, в що перетворили Україну нездари не може не ображати! Що, крім криз, може чекати країну, яка втратила всі важелі впливу на ціни, та й взагалі на розвиток АПК? Де наш вітчизняний сільгоспвиробник? Хіба ним можна вважати злодюг, які розікрали радгоспи та колгоспи? Чи здичавілих фермерів, яких поманили дешевими кредитами та й кинули на призволяще, без грошей, без техніки, без добрив, без насіння, без засобів існування. Була колись Україна, стала Урканією! Мої предки колись мріяли про незалежну, багату Україну. З цими мріями увійшли в її історію. Про що мріють ці капіталізатори? Що доброго для села зробив соціал-міністр Барановський, чи його в Оксфорді не тому вчили?
2 марта 2006, 08:17 Андрей
Андрей Я б не хотів переходити на особистості, але хочу лише сказати, що дуже би хотілося мати реальну, прогресивну та сучасну агроплітику. Я дуже добре розумію розпач Владіміра відсутністю прогресу в АПК і саме тому хотілося б також від нього почути не тільки критику, але й пропозиції, як цьому зарадити. Також велике прохання не переводити це спілкування в площину політики. Можливо Владіміру стане трохи легше, коли я скажу, що фермери, які займаються плодоовочевою продукцією, на загал, мають можливість заробити набагато більше, ніж ті, хто займається зерном. Звичайно, далеко на всім це вдається і не всі мають гроші навіть на неамбітний початок, однак, це дуже перспективна галузь і багато людей в ній досягло непоганих успіхів.
Размещение сообщений разрешено только авторизованным пользователям.