Перша національна аграрна конференція
"Мільйон з гектара"

 

19-20 лютого 2016 року,

м. Львів, «Арена Львів»

 

Організатори:

Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі

АПК-Інформ: овочі та фрукти

 

Партнери:

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO)

Європейський банк реконструкції та розвитку

Департамент АПК
Львівської ОДА

ОРСП Шувар

Арена Львів

 

 

 

 

 

 

Проект «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі» Сумського національного аграрного університету та проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» у партнерстві із Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO), Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), департаментом АПК Львівської ОДА й ОРСП «Шувар» повідомляють про старт новітнього проекту для сільськогосподарського бізнесу країни – першої національної аграрної конференції «Мільйон із гектара», яка відбудеться 19-20 лютого 2016 року в м. Львів.

Тематика конференції – «Мільйон із гектара: наскільки та чому це реально?» – ідеально підходить як сільськогосподарським компаніям, які вже відбулися як такі, так і новачкам бізнесу: дводенна програма події дозволяє одержати повну картину абсолютно всіх новітніх сфер і ніш аграрного сектору країни, оцінити можливості впровадження нового виробництва та диверсифікованості виробничих потужностей на малій площі з мінімальними витратами, максимальною віддачею та високою маржинальністю.

У другий день конференції відбудеться практичний бізнес-тур до провідних господарств Львівської області, а також на найбільший в Україні оптовий ринок сільськогосподарської продукції – «Шувар».

Організатори пропонують зацікавленим компаніям максимально прийнятний реєстраційний внесок за участь у події з насиченою діловою програмою, що включає винятково технологічні та ринкові презентації від лідерів галузей.

 Ключові теми конференції:

Учасники конференції: близько 250 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу (в основному виробники зернових, олійних, технічних і овочевих культур, які бажають диверсифікувати своє виробництво).

 

 Генеральний медіа-партнер

 

Ексклюзивний медіа-партнер

 Інформаційні партнери

 

   

     

     agrodovidka.info 

  

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З питань участі звертатися до організаційного комітету – відділу маркетингу проекту
«АПК-Інформ: овочі та фрукти»:

Олександр Хорєв тел. моб.: +380 67 6343980; т/ф: +380 562 320795 (дод. 310) fruіt.strategy@fruіt-іnform.com

Євген Кузін тел. моб.: +380 96 5836323; т/ф: +380 562 320795 (дод. 341) fruіt.іntl@fruіt-іnform.com