новини RSS

6 июня 2018, 13:43 АПК-Информ: овощи & фрукты

Яблучний бізнес України-2018: реєстрація розпочалася!

Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» оголошує старт реєстрації учасників восьмої міжнародної конференції «Яблучний бізнес України-2018», яка цього року відбудеться у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області.

За традицією подія організовується у дводенному форматі: конференційні сесії 16 серпня у конференц-залі готелю «Клеопатра» та практичний бізнес-тур 17 серпня, учасників якого прийме один із ключових гравців на українському ринку яблук – група компаній Vitagro.

 

Яблучний сектор країни поступово відходить від геополітичних змін глобальних ринкових умов, які сколихнули його в 2014-2015 рр., розвиваючись як у внутрішньому, так і в експортному напрямках. Українські виробники продовжують витісняти польських конкурентів із вітчизняного ринку, що привело до рекордно низьких обсягів імпорту яблук до України у 2017 р.

Що стосується експорту, то за останні 3 роки його обсяг у натуральному вираженні зріс практично в 5 разів, а у грошовому – більш ніж у 6. Більше того, Україні в 2015-2017 рр. вдалося значно розширити географію постачання, включивши до списку імпортерів такі країни, як Лівія, Ірак, Індонезія, Швеція, Великобританія, ОАЕ, Хорватія, Ефіопія, Нідерланди, Саудівська Аравія, Норвегія і т.д.

Тим не менш, Україна досі залишається незначним гравцем на світовому ринку яблук, займаючи частку лише в 0,09% від глобального експорту цих фруктів у грошовому вираженні. Маючи чи не ідеальні умови для виробництва якісних яблук, Україна, на жаль, програє конкуренцію на світовому ринку постачальникам із країн з менш сприятливими умовами. Більш того, країни, які спочатку розглядалися як ледь не основні нові ринки збуту після введення ембарго в РФ, а це Середня Азія і держави Кавказького регіону, самі активно розвивають своє виробництво, поступово нарощуючи вже свій власний експортний потенціал. 

Фактично наразі Україна може або, пришвидшивши темпи розвитку і об’єднавши зусилля всіх учасників галузі, встигнути посісти гідне місце на глобальному ринку яблук, або на довгий час залишитися на його задвірках. Саме ці перспективи і пропонуємо обговорити під час дводенної конференції у рамках чотирьох ключових питань:

 

1. Які тенденції пануватимуть на ринку України і у світі в сезоні-2018/19?

2. Які технології слід використовувати, щоб отримати продукцію гідної якості?

3. Як із вирощеної сировини отримати товар, готовий до споживання кінцевими споживачами?

4. Як побудувати взаємовигідні відносини з різними категоріями покупців яблук?

 

 Загалом у конференції візьмуть участь понад 200 делегатів - професіоналів бізнесу з 8-10 країн світу: виробники яблук (більше 50%), переробні підприємства, представники гуртової та роздрібної торгівлі, постачальники ЗЗР, МТР та устаткування, а також інвестиційні і фінансові організації тощо.

 

Організаційні моменти конференції:

- виробникам яблук пропонуються спеціальні умови участі;

- пільговий реєстраційний внесок є актуальним при реєстрації до 6 липня;

- додаткова знижка на участь у події другого, третього та подальших учасників від однієї компанії;

- спеціальна знижка для передплатників пакетів послуг проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти»;

- заявки на участь прийматимуться до 10 серпня включно.

 

Усі питання щодо участі у конференції можна зясувати, звернувшись до організаторів заходу:

+38 096 5836323 – Євген Кузін, [email protected]

+380 96 4337857 – Олександра Манько, [email protected]

+380 562 320595

Обсудить в форуме