Яблучний бізнес України-2019

Дев’ята міжнародна конференція

«Яблучний бізнес України-2019»

14-15 серпня 2019 р.

м. Дніпро

LUCIA Banquet Hall, вул. Камчатська, 63

Організатор

 

За підтримки

 

УПОА 

 

 

 

Технологічний партнер 

 

 

 

 Партнери

 

 

Партнер бізнес-туру

 

 

 

 

Информация на русском языке находится здесь

Information in English is available here

 

Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти», організатор дев’ятої міжнародної конференції «Яблучний бізнес України-2019», оголошує старт реєстрації учасників події, яка щорічно збирає близько 200 лідерів фруктового бізнесу країни.

Цього року учасників конференції прийме місто Дніпро, а захід, за традицією, відбудеться у дводенному форматі: конференційні сесії 14 серпня та практичний бізнес-тур 15 серпня до одного із ключових гравців вітчизняної галузі – компанії, яка, хоч і вважається новачком ринку, проте, ще до початку плодоношення нових садів встигла здійснити справжній галас на ринку і за кілька років, по праву, зайняла провідне місце серед ключових експортерів українських яблук.

Отже, у 2019 р. центральна подія яблучного бізнесу України переїжджає до центру України, а бізнес-тур другого дня відбудеться на виробничих потужностях ТОВ «Сади Дніпра», відомого як на вітчизняному, так і зовнішньому ринках під ТМ UApple.

 

Як єдині в Україні організатори професійних подій для учасників плодоовочевого бізнесу, які, окрім власне організації конференцій, вже близько 20 років займаються його глибоким аналізом і завжди тримають руку на пульсі змін ринку, ми вважаємо, що учасникам українського яблучного ринку є багато чого обговорити напередодні старту нового сезону-2019/2020.

Світовий ринок яблук, власне, знову знаходиться в очікуванні досить кардинальних змін: після сезону рекордних врожаїв у більшості європейських країн очікується падіння виробництва, проте умови для світової торгівлі свіжим яблуком не покращуються. Глобальний ринок свіжих яблук, як і яблучного концентрату, в принципі не зростає (на відміну від ягід), а рекордні перехідні запаси у більшості країн-виробників будуть мати значний вплив на початок нового сезону. Більш того, Росія, як один з найбільших імпортерів яблук у світі, значно посилила контроль за імпортом цієї продукції з Білорусі та Туреччини, до цього основними шляхами реекспорту яблук, у тому числі й українського походження.

Тим не менш, ситуація для тих українських виробників, які вжили якнайбільше заходів до системного експорту своєї продукції, буде більш сприятливою, адже перші спроби диверсифікації експортних поставок свіжих яблук з України за останні чотири роки виявилися далекоглядними кроками. Позиціювання української продукції у сегменті преміальної якості, ставлячи на перше місце не низьку ціну, а унікальні можливості країни для вирощування високоякісних і смачних плодів, дозволили впевнено заявити про українську галузь у ЄС, Скандинавії, Великобританії, країнах Близького Сходу і Південно-Східної Азії.

Що більш важливо, власне вихід на ці ринки став можливий завдяки змінам у ментальності українських виробників і старту нових проектів з вирощування яблук з новими підходами до ведення бізнесу і експортним акцентом. Розуміння маркетингу, необхідності інвестицій у експортну стратегію та того, що більшість із опцій переробки яблук є не шляхами додавання вартості, а способом утилізації відходів, у результаті, і стало базисом для нового українського експортного потенціалу яблучної галузі.

 

Саме на цих ключових питаннях ми і пропонуємо сфокусувати увагу конференції, ключовими організаційними моментами якої будуть:

 

Заявки на участь будуть прийматися до 12 серпня включно.

 

Конференція організована проектом «АПК-Інформ: овочі та фрукти» за підтримки Української плодоовочевої асоціації та проекту EastFruit. Партнером конференційного бізнес-туру виступить компанія UApple, а технологічним партнером конференції – компанія «Інсолар-Холод».

 

З питаннями щодо конференції, будь ласка, звертайтеся до організаторів заходу:

+380 96 5836323 – Євген Кузін, [email protected]

+380 96 4337857 – Олександра Манько, [email protected]

+380 562 320595