Яблучний бізнес України-2019

Дев’ята міжнародна конференція

«Яблучний бізнес України-2019»

14-15 серпня 2019 р.

м. Дніпро

LUCIA Banquet Hall, вул. Камчатська, 63

Експортний форум у рамках дев’ятої міжнародної конференції «Яблучний бізнес України-2019»

 

Українська плодоовочева асоціація (УПОА) та проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» анонсують старт реєстрації учасників Експортному форуму, який відбудеться 14 серпня у м. Дніпро в рамках дев’ятої міжнародної конференції «Яблучний бізнес України-2019».

 

За даними проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти», експортні результати сезону-2018/19 для українських виробників яблук виявилися більш ніж вдалими: експорт подвоївся у порівнянні з результатами попереднього сезону, а за останні три сезони виріс практично в п’ять разів!

Що більш важливо, найбільш активний розвиток експорту демонструють не Білорусь або інші країни СНД, а ті ринки, вихід на які вимагає наявності яблук преміум-якості та доробки. До таких відносяться не лише країни з вже розвинутим ринком (Скандинавія, Великобританія, інші країни ЄС), але і ті, де конкуренція поки є не такою високою, а для нових постачальників є більше можливостей (Близький Схід, Південна та Південно-Східна Азія, Африка).

Саме на другу групу і орієнтується експортний форум, адже імпортери з цих країн відкривають доступ до ринків з щорічними об’ємами імпорту від 600 тис. тонн до 1 млн тонн кожний, тоді як весь рекордний за останній сезон експорт яблук з України склав близько 62 тис. тонн.

 

Станом на сьогодні свою участь у експортному форумі зі сторони закордонних байєрів підтвердили наступні компанії:

 

Ключовим продуктом, за яким байєри приїжджають до України та приймають участь у конференції, є свіже яблуко експортної якості, а наявність інших фруктів і овочів в асортименті постачальника буде додатковим бонусом до переговорів.

Участь у експортному форумі є можливою виключно для учасників дев’ятої міжнародної конференції «Яблучний бізнес України-2019».

 

Вартість участі у експортному форумі складає 5500 грн з компанії (сплачується окремо від внесків за конференцію).

 

Усі питання щодо участі у конференції та експортному форумі можна зясувати, звернувшись до організаторів заходу:

+38 096 5836323 – Євген Кузін, [email protected]

+380 96 4337857 – Олександра Манько, [email protected]

+380 562 320595