Тринадцатая международная конференция
"Овощи и фрукты Украины-2016. Прибыльные решения"

29 ноября – 1 декабря 2016, 

Киев, Международный Выставочный Центр

Броварской проспект, 15

Сохранить

Сохранить

       Тринадцята міжнародна конференція 
«Овочі та фрукти України-2016. Прибуткові рішення»

 

29 листопада – 01 грудня 2016р, Київ, МВЦ,

Броварський проспект, 15

Прес-конференція
29 листопада о 14:00

 

Не зважаючи на російське ембарго, Україна продовжує нарощувати експорт плодоовочевої продукції. Наприклад експорт суниці садової з України в 2016 році зріс в 25 разів!  Експорт кавунів та динь у вересні поточного року був рекордним, а поставки лохини на зовнішні ринки виросли в 4 рази. При цьому основними покупцями цих ягід були країни Євросоюзу. Крім того, українські аграрії  на 60% збільшили експорт тепличних томатів до ЄС. І все це відбувається в умовах, коли всього лише пару років тому Російська Федерація була практично єдиним ринком збуту українських овочів та фруктів.

 Таким чином українські виробники продукції з високою доданою вартістю, які вже багато років працюють в жорстких ринкових умовах, розраховуючи  лише на себе, доводять, що вони готові до будь-яких ринкових викликів. Не зважаючи на дуже важкі два роки, плодоовочевий сегмент аграрного бізнесу України розвивається чи не найшвидше!

 Найцікавішим феноменом плодоовочевого ринку є те, що стрімкий його розвиток не тільки не вичерпує його можливості, але й створює значно більше нових перспективних ніш для інвестицій, які сприяють підвищенню добробуту в сільській місцевості завдяки дуже високій потребі в трудових та інших ресурсах, та дозволяють значно підвищити експортну виручку країни.

 

Детальніше про перспективи розвитку плодоовочевого бізнесу України під час прес-конференції розкажуть провідні українські та міжнародні експерти:

 


Попередня акредитація для участі в прес-конференції є обов’язковою і може бути проведена за телефоном (067) 266-15-73 (Тетяна Смірнова, керівник прес-служби проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти»), або, через заповнену форму акредитації.