Новини RSS

3 октября 2018, 15:03 АПК-Информ: овощи & фрукты

П’ятнадцята міжнародна конференція "Овочі та фрукти України-2018. Вектор на експорт": реєстрація розпочалася

Цього року на Україну очікує ювілейна подія плодоовочевого бізнесу! 15 років поспіль ми об’єднуємо професіоналів галузі з єдиною метою – розвиток плодоовочевого сектору нашої держави. Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» анонсує початок реєстрації учасників п’ятнадцятої міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2018. Вектор на експорт», яка традиційно відбудеться у триденному форматі у рамках єдиної в Україні виставки для професіоналів плодоовочевого бізнесу – Fresh Business Expo 2018 - 4-6 грудня 2018 р. у м. Київ.

Партнерами події цього року виступатимуть Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO) та Українська плодоовочева асоціація (УПОА). Менше ніж за рік діяльності асоціації в українських виробників з’явилися нові реальні експортні напрямки для збуту продукції, почали вивчатися нові ринки, потреби й особливості торгівлі. На нашу думку, в подальшому експортний вектор у плодоовочевій галузі України буде тільки розвиватися.

Що стосується ключових тем конференції 2018 р., то ми пропонуємо як розглянути нові інвестиційні проекти, новинки в технологіях та маркетингу плодоовочевої продукції, так і повернутися до тем, які обговорюємо щороку, але проблеми в яких залишаються актуальними й сьогодні. Яскравим прикладом останнього може бути ринок часнику в Україні.

 

Ключові теми конференції:

 

Це далеко не всі теми конференції, що будуть представлені у рамках двох пленарних днів 4 та 5 грудня, а програма події буде формуватися до 15 листопада включно.

Також звертаємо вашу увагу, що програму традиційного торгового форуму 6 грудня буде дещо змінено. Цього року заплановано два паралельні торгові форуми: перший (традиційний) за участю основних мереж супермаркетів та представників гуртової торгівлі з України, а другий буде націлено суто на експорт, і в ньому візьмуть участь до 10 компаній-покупців із країн Південно-Східної Азії, а також імпортери з інших регіонів світу.

Ключові учасники конференції – представники 15-20 країн світу, загалом близько 300 професіоналів плодоовочевого бізнесу. Приблизно 50% учасників – виробники свіжої та переробленої продукції, 25% - представники гуртової й роздрібної торгівлі та близько 20% - постачальники МТР і обладнання, а також інші компанії, які мають відношення до плодоовочевого сектору.

 

Основні організаційні моменти конференції:

 

Попередню програму заходу, умови участі, рекламні можливості, спонсорські пакети та заявку на участь буде скоро розміщено на офіційному сайті конференції www.fruit-inform.com

 

З усіх питань щодо конференції, будь ласка, звертатися до оргкомітету:

+380 562 320795

моб.: +380 96 5836323 – Євген Кузін

[email protected]

моб.: +380 67 6343980 – Олександр Хорев

[email protected]

Обсудить в форуме
Материалы по теме