Овочі та фрукти України-2019

 Шістнадцята міжнародна конференція
«Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив!»

3-5 грудня 2019 р.

м. Київ, Міжнародний виставковий центр

Броварський пр-т., 15

Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» повідомляє про старт реєстрації учасників дев’ятого міжнародного торгового форуму. В рамках цієї події в одному місці та в один день ви зможете провести зустрічі та переговори з представниками всіх ключових роздрібних мереж, гуртових компаній і провідних світових експортерів. Щодо останніх: Українська плодоовочева асоціація (УПОА) за декілька років роботи в Україні залучила до участі у подібному форматі більше 30-ти провідних імпортерів свіжих і перероблених фруктів, ягід та овочів з ЄС, країн Близького Сходу, Азії та Африки. Паралельно, багаторічний досвід проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти» дозволяє очікувати на форуму представників щонайменше 90% усього українського рітейлу.

Тобто, кожен український виробник у рамках події може пропонувати свою продукцію, як на внутрішній ринок, так й безпосередньому покупцю з різних кінців світу.

Торговий форум відбудеться у рамках міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив». Ця найбільша подія плодоовочевої галузі Східної Європи вже 16 років поспіль збирає ключових учасників плодоовочевого бізнесу з країн СНД, Європи та інших частин світу. Проведення форуму в рамках конференції дозволяє учасникам подій не тільки провести прямі переговори з потенційними клієнтами, але й отримати унікальну аналітичну інформацію щодо плодоовочевих ринків Східної Європи. Більш того, конференція відбудеться в рамках єдиної в Україні професійної плодоовочевої виставки Fresh Business Expo 2019, на якій буде представлено понад 100 компаній як виробників, так і постачальників МТР для плодоовочевого сектору.

Подібний торговий форум в Україні є унікальним, не має аналогів і з року в рік отримує позитивні відгуки як від імпортерів-експортерів та мереж супермаркетів, так і від постачальників продукції з різних країн світу.

 На сьогодні свою участь вже підтвердили такі роздрібні мережі та гуртові компанії:

Список не остаточний та продовжуватиме оновлюватися.

 

 

Вартість участі у торговому форумі (виробники та постачальники свіжих овочів і фруктів):

 

Оплата реєстраційного внеску за торговий форум 5 грудня включає такі опції:

 

З питань участі у торговому форумі та запису на зустрічі, будь ласка, звертайтеся: