События RSS

7 декабря 2018, 14:53 АПК-Информ: овощи & фрукты

Форум «Екологічні стратегії енергонезалежності для громад. Гранти»

Засвідчуючи свою повагу, громадська організація «Міжнародна екологічна безпека» запрошує Вас взяти участь у форумі «Екологічні стратегії енергонезалежності для громад. Гранти», який відбудеться 12 грудня 2018 р. за адресою: м. Дніпро, проспект Олександра Поля, 1, поверх 3 (приміщення Дніпропетровської обласної державної адміністрації).

Програма форуму спрямована на розвиток громад східних та південних регіонів (Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Херсонської, Луганської, Донецької, Миколаївської та Одеської областей). До Вашої уваги будуть винесені питання:

Ø  нові напрямки розвитку, нові ідеї для підприємств та господарств вашого регіону;

Ø  впровадження проектів енергонезалежності у громадах та фермерських господарств;

Ø  екологічної складової та необхідності застосування її на території Вашого регіону;

Ø  можливостей покращення умов життя (засоби очистки води; вдосконалення комунально-побутових послуг, переробка відходів сільського господарства; можливості розвитку туризму та готельного бізнесу).

Також Ви придбаєте знання про можливості отримання грантів, ознайомитеся з:

Ø  існуючими грантовими програмами для ОТГ та фермерів;

Ø  правильним складанням заявки;

Ø  оформленням та впровадженням місцевих ініціатив та інвестиційних проектів у об’єднаних територіальних громадах.

«Міжнародна екологічна безпека» разом з ДП «Інвестиційно-інноваційний центр» продемонструють Вам практичні приклади складання грантових заявок для фермерів та представників ОТГ для полегшення доступу до фінансування за проектом USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (зверніть увагу, що прийом грантових заявок здійснюється до 28.12.2018).

Форум «Екологічні стратегії енергонезалежності для громад. Гранти» проходить за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Участь у форумі для громад та фермерів безкоштовна.

Більш детально про форум та про грантову програму можна дізнатися на сторінці заходу у Facebook та на сайті.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 063-63-51-3-71 - Аліна Машенко, 067-530-95-56 - Аліна Бойко, 067-537-60-44 - Ілона Єлецька.

До зустрічі на форумі «Екологічні стратегії енергонезалежності для громад. Гранти»!

Обсудить в форуме
Материалы по теме