Обзор рынка RSS

15 ноября 2002, 11:41 АПК-Информ

20 листопада 2002 року планується провести круглий стіл "Розробка стратегії розвитку виробництва сої в Україні"

Приватне підприємство "Соя-Україна" запрошує Вас прийняти участь в круглому столі по розробці стратегії розвитку виробництва сої в Україні.

Для участі в круглому столі запрошені відомі вчені-соєвики, економісти, вчені по сучасних агротехнологіях, спеціалісти Мінагрополітики, виробники та переробники сої.

В рамках Всеукраїнського агрофоруму, що проводився в м. Київ 17-19 жовтня 2002 р., відбулася перша міжнародна конференція "Олійно-жирова промисловість України: перспективи, інвестиції, технології", організована інформаційним агентством "АПК-Інформ", м. Дніпропетровськ.

У конференції приймали участь представники ділових кіл із 16 країн світу, переробні підприємства України, вчені аграрної науки, представники компаній і фірм, що працюють в сфері вирощування, переробки та торгівлі сировиною і товарами олійно-жирової промисловості України.

В доповідях виступаючих констатовано про значний успіх виробництва і переробки соняшнику в Україні на основі отриманих зарубіжних інвестицій для вітчизняних МЖК і МЕЗів.

Значну увагу організатори конференції приділили найперспективнішій для України в XXI столітті культурі - сої.

Назва теми: "Соя в Україні - ринок з великим потенціалом розвитку" та зроблені українськими і зарубіжними спеціалістами доповіді наглядно показали значні потенційні можливості України по входженню її в світовий ринок, як основного виробника сої в Європі.

Масштабна задача виробництва в 2010 році Україною 3-4 млн. тонн сої може бути втілена в життя при цілеспрямованій роботі Міністерства аграрної політики, органів державної влади та тісній співпраці сільгоспвиробників з фінансовими структурами, трейдерами і аграрною наукою.

Експорт 30% вирощеного врожаю сої забезпечить в 2010 році валютні надходження в Україну на рівні 175-190 млн. дол. США.

Використання високопротеїнового рослинного білка із сої поряд з горохом, ріпаком, нутом та іншими культурами дозволить підняти економічну ефективність ведення сільського господарства в нашій країні з одночасним вирішенням багатьох соціальних проблем.

Документи круглого столу будуть направлені в Міністерство аграрної політики, профільний комітет Верховної Ради, Кабінет Міністрів України та провідні вітчизняні банки.

На круглому столі пропонується обговорити комплексний підхід до стратегії розвитку виробництва та переробки сої в Україні.

Круглий стіл пропонується провести 20 листопада 2002 року в м. Київ.

Час роботи з 12 до 17 год. Місце проведення: Інститут гідротехніки і меліорації УААН. Адреса: Київ, вул. Васильківська, 37.

Організатор круглого столу - ПП "Соя-Україна".

Директор - Вареник Микола Петрович. Довідки за тел. (044) 2382948

Обсудить в форуме
Материалы по теме