Агроновости RSS

20 ноября 2018, 11:35 АПК-Информ: овощи & фрукты

Ринок картоплі та часнику в Україні: чому проблеми залишаються невирішеними?

Вже декілька років поспіль одними  з головних тем щорічної міжнародної конференції «Овочі та фрукти України» є теми  часнику та картоплі в Україні. Багато проблем у даних секторах плодоовочевого бізнесу залишаються відкритими. Цього  року основні питання картопляного бізнесу розкриє у своїй презентації директор ТОВ «Агріко Україна» Микола Гордійчук, а основні проблеми ринку часнику та шляхи їх вирішення -  директор ТОВ «Чистий продукт» Сергій Паращенко.

На ринку картоплі вже зараз є такі ключові проблеми:

Про вірогідні варіанти розвитку ситуації, враховуючи наведені вище факти, розповість Микола Гордійчук в своїй презентації «Сектор картоплярства в Україні – внутрішні і зовнішні перспективи ринку «другого хлібу».

 

Що стосується ринку часнику, то в своїй презентації "Особливості та реалії часникового сезону-2018" Сергій Паращенко торкнеться ціноутворення на товарний часник і посадковий матеріал та розкриє ключові питання:

Ці дві теми -  це лише невелика частка ділової програми події, яка буде складатися з основних питань ринку ягід, фруктів, овочів відкритого та закритого ґрунту, грибів, горіхів та меду.

 

Нагадуємо, що пленарна частина конференції за традицією відбудуться у перші два дні події 4-5 грудня, а 6 грудня буде присвячено щорічному торговому форуму, який дає можливість провести прямі переговори з понад 25 роздрібними мережами України та провідними експортерами і імпортерами країни.

Вперше буде проведено також додатковий Експортний торговий форум 5 грудня, де вітчизняні виробники свіжих фруктів та ягід зможуть зустрітися з імпортерами, що представляють країни Південно-Східної Азії та Близького Сходу. Важливим моментом є сумісне проведення конференції та торгових форумів з єдиною в Україні спеціалізованою виставкою Fresh Business Expo 2018.

 

Організатором конференції виступає проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

Подія проводиться за підтримки проекту UHBDP

Партнери подій – Українська Плодоовочева Асоціація та проект East-Fruit.

Генеральний медіапартнер конференції – проект Profihort.

Програма конференції, умови участі в подіях, рекламні можливості та заявка на участь розміщені на офіційному сайті.

 

За більш детальною інформацією щодо подій, будь ласка, звертайтесь до проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

З питань участі в конференції:

Євген Кузін, т/ф.: +380 562 320795 (вн. 304), т/м +380 96 5836323, [email protected]

Олександра Манько, т/ф.: +380 562 320795 (вн. 310), т/м +380 96 4337857, [email protected]

 

З питань участі у торговому форумі:

Тетяна Смірнова, т/м +380 67 2661573, +380 93 2265274, [email protected]

Обсудить в форуме
Материалы по теме