Наши новости RSS

14 ноября 2017, 10:54 АПК-Информ: овощи & фрукты

Нові учасники конференції «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху»

Як повідомляє проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти», на сьогоднішній день триває активна реєстрація учасників чотирнадцятої міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху», яка відбудеться 5-7 грудня в м. Київ, у рамках єдиної в Україні професійної плодоовочевої виставки Fresh Business Expo 2017. На думку учасників плодоовочевого бізнесу – це найбільша галузева подія України, яка поєднує у собі конференцію, рітейл-центр та  спеціалізовану виставку, що підтверджується участю великої кількості професіоналів сектору щороку.

Цей рік не є виключенням, і свої заявки на участь вже подали такі компанії, як: Albeni-Agro, Messe Berlin GmbH, Vilora-V.S., Terra Vitis, Cool Fresh International B.V., LST-Polska Sp. z o.o., «Агропродукт Херсонщини», «Агротех Гарантія», «Аврора», «Олександр О. Синенко», «ФруТек», «С-Росток», «Агрофірма Дзвони», «АІП Агрогруп», «Альянс», «Арті», «АТБ-Маркет», «Білла Україна», «Буковина Агросвіт», «Грін Тім», «Фруктус Нобіліс», «Варус», «Войніков та Ко», «Голанд Плант Україна», мереж «Делікат», «Агроаналіз», «Інсолар-Холод», «Калинівка-Преміум», «Українська Овочева Компанія», «Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва», «НПК Легенда», «Любокут», ОРСП «Шувар», «Натеко Логістика», «Ніко Юг», «Укрсадпром», «Овочева група», «Бюлер АГ», «Толсма Україна», «Русбана інжиніринг Україна», «Сарни Холод», «Еліка», «Уманський тепличний комбінат», ТД «Аванта», «Фреш Трейдінг», «Євро Фреш Фрут», «Рітейл Тренд», «Чистий Продукт», «Володимирські Сади», «Екоферма Онука», «Фоззі Груп», «Юг логістик груп», «UkrUP», «Органік Стандарт», Асоціація «Ягідництво України», «GFK Ukraine», «HZPC», «TrendsActive» та ін.

Ви ще можете приєднатися до професіоналів плодоовочевого бізнесу, оскільки заявки на участь прийматимуться до 30 листопада включно.

Нагадуємо, що конференційні засідання за традицією відбудуться у перші два дні події (5-6 грудня), а 7 грудня буде присвячено щорічному торговому форуму, який надає можливість провести прямі переговори з понад 25 роздрібними мережами України і провідними експортерами та імпортерами.

Попередня програма конференції, умови участі, рекламні можливості та заявка на участь розміщені на офіційному сайті заходу, а з питаннями щодо події, будь ласка, звертайтесь до проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти»:

+380 562 320795

моб: +380 96 5836323 – Євген Кузін

[email protected]

моб: +380 67 6343980 – Олександр Хорев

[email protected]

Обсудить в форуме