Наши новости RSS

9 января 2018, 15:00 АПК-Информ: овощи & фрукты

Мільйон під гектаром. Трюфельна ферма в Україні – від вирощування до маркетингу

Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» вітає всіх учасників аграрного ринку з минулими святами і нагадує, що менш ніж за два місяці відбудеться Третя національна аграрна конференція «Мільйон із гектара».

Цього року організатори події підготували цілу серію тематичних цікавинок для делегатів конференції, однією з яких буде доповідь на тему вирощування трюфелів. Із презентацією виступить Олександр Джига, агроном-консультант та експерт із виробництва цих грибів в Україні.

Доповідь стосуватиметься таких складових успішного трюфельного бізнесу: технології вирощування трюфелів, економіка трюфельної ферми в реаліях України, потенціальні ринки збуту продукції та підходи до її маркетингу і реклами.

Загалом програма події включатиме декілька десятків презентацій різноманітних варіантів диверсифікації сільськогосподарського виробництва в Україні із найбільш потенційними можливостями отримання максимального прибутку з малої площі, в т.ч. виноград і черешню в закритому ґрунті, кизил, лікарські рослини, обліпиху, грушу, квасолю, а також багато інших нішевих культур із широкими перспективами як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках збуту.

Нагадуємо, що конференція за традицією пройде в дводенному форматі: пленарна частина 1 березня (конференц-зала «Славутич Арени», Запоріжжя) та практичний бізнес-тур до провідних господарств Запорізької області 2 березня.

Учасники події: понад 200 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу (здебільшого виробники зернових, олійних, технічних, овочевих і плодових культур, які мають на меті диверсифікувати своє виробництво).

Більш докладна інформація про конференцію знаходиться на офіційному сайті події.

З питань участі в заході звертайтеся до організаційного комітету у відділі маркетингу проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти»:

Євген Кузін, моб.: +380 96 5836323; т/ф: +380 562 320795 (дод. 304); [email protected]

Олександр Хорев, моб.: +380 67 6343980; т/ф: +380 562 320795 (дод. 300); [email protected]  

 

Обсудить в форуме (1 сообщение)