Наши новости RSS

18 марта 2019, 16:39 АПК-Информ: овощи & фрукты

Ягоди України-2019: заморозка та свіжий ринок - реєстрація розпочалась!

Цього року наймасштабніший ягідний проект в Україні святкує свій ювілей - 10 років з проведення першої міжнародної конференції «Ягоди України: заморозка та свіжий ринок»!

Що змінюється щороку:

Що залишається незмінним:

Ягідна конференція традиційно відбудеться у дводенному форматі: 21 травня – пленарна частина події, а 22 травня – практичний бізнес-тур, який буде проведений на території однієї з провідних ягідних компаній – кооперативу «Агрофірма «Весна-2011». У рамках бізнес-туру учасники конференції детально ознайомляться з вирощуванням та маркетингом суниці садової, лохини високорослої, малини, смородини, порічки та ожини. В рамках туру також буде можливість ознайомитися з вирощуванням ягід у закритому ґрунті, з комплексом охолодження та пакування свіжої ягоди та ін.

 

Тематика пленарної частини конференції:

Детальна програма конференції буде постійно оновлюватися на офіційному сайті www.fruit-inform.com та буде повністю сформована до 1 травня 2019 року.

Основна аудиторія конференції – виробники ягід (більше 60%), переробні підприємства, представники гуртових компаній та роздрібних мереж, постачальники саджанців, агрохімії, техніки та рішень для доробки, охолодження, пакування та переробки ягідних культур. Усього у конференції приймуть участь понад 250 делегатів із 10-12 країн.

 

Партнерами конференції традиційно виступають Українська Плодоовочева Асоціація (УПОА) та проект East-Fruit.

Попередня програма, умови участі, рекламні послуги, спонсорські пропозиції та заявка на участь будуть знаходяться на офіційному сайті конференції: www.fruit-inform.com.

 

З питаннями щодо участі у конференції, будь ласка, звертайтеся до організаторів:

+38 096 5836323 – Євген Кузін, [email protected]

+38 096 4337857 – Олександра Манько, [email protected]

 

Обсудить в форуме
Материалы по теме