Наши новости RSS

10 апреля 2019, 16:41 АПК-Информ: овощи & фрукты

Жимолость в Україні та світі – бути чи не бути? Дуель призначена на 21 травня

Ще декілька років тому проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти», організатор міжнародної конференції «Ягоди України: заморозка та свіжий ринок» підіймав питання про те, яка ягідна культура має найвищі шанси стати «ягодою номер п’ять» в Україні, і багато хто з учасників ринку ставив на жимолость.

Прийшов час перевірити ставки, і у рамках конференції 2019 р., яка відбудеться 21-22 травня у м. Київ, в Україні вперше буде презентований новий формат панельної дискусії у вигляді дуелі прихильників та противників ринкових перспектив жимолості.

Отже, «за» будуть виступати:

- Олександр Ярещенко, заступник директора з наукової роботи інституту садівництва НААНУ;

- Олег Босий, експерт ягідного ринку, керуючий партнер компанії «Фрутек».

У складі опонентів перспектив розвитку ринку жимолості:

- Тарас Баштанник, директор ТОВ «Українська ягода»;

- Євген Харлан, директор зі стратегії та розвитку ТОВ «Нікдарія».

Секундантом ягідної дуелі виступить Андрій Ярмак, економіст інвестиційного центру FAO, Італія.

 

Нагадуємо, що конференція відбудеться 21-22 травня у м. Київ, і цього року програма події буде включати:

- насичену пленарну частину конференції 21 травня – більше 20 спікерів із 5-7 країн світу (станом на сьогодні програма є на 70% завершеною);

- експозицію технологій для ягідного бізнесу – більше 15 компаній-постачальників саджанців, технологій для вирощування, доробки і переробки ягід із 7-10 країн світу;

- практичний бізнес-тур до кооперативу «Агрофірма «Весна-2011» 22 травня - вирощування та маркетинг суниці садової, лохини високорослої, малини, смородини, порічки, ожини, ягоди у закритому ґрунті, комплекс охолодження та пакування;

- міжнародний торговий форум з байєрами свіжих ягід – близько 10-12 покупців свіжої ягоди з ЄС та провідні українські виробники – деталі вже скоро будуть презентовані окремо;

- спеціальна делегація з 30-35 виробників ягід із Грузії, Молдови та Таджикистану, які прилітають до України за українським досвідом і практиками ягідного бізнесу.

 

Основна аудиторія конференції – виробники ягід (більше 60%), переробні підприємства, представники гуртових компаній та роздрібних мереж, постачальники саджанців, агрохімії, техніки та рішень для доробки, охолодження, пакування та переробки ягідних культур. Усього у конференції приймуть участь понад 250 делегатів із 10-12 країн.

Організатор події – проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти». Партнерами конференції виступають Fruitnet Media, Українська Плодоовочева Асоціація (УПОА) та проект East-Fruit. Підтримку конференції надає Київський картонно-паперовий комбінат.

Попередня програма, умови участі, рекламні послуги, спонсорські пропозиції та заявка на участь розміщені на офіційному сайті конференції: www.fruit-inform.com.

З питаннями щодо участі у конференції, будь ласка, звертайтеся до організаторів:

+38 096 5836323 – Євген Кузін, [email protected]

Обсудить в форуме
Материалы по теме