События RSS

21 августа 2018, 10:45 АПК-Информ: овощи & фрукты

Компанія «БТУ-Центр» запрошує садівників на День саду, що відбудеться 5 вересня 2018 року

Компанія «БТУ-Центр» запрошує усіх садівників на День саду, що відбудеться 5 вересня 2018 року о 13:00 на базі СТОВ «Дібрівка Агросервіс» (с. Дібрівка, Тетіївський р-н, Київська обл., вул. Степова, Будинок культури). Під час заходу запланований виїзд до яблуневого саду, ягідника малини, а також відвідування власного холодильного цеху господарства.

У СТОВ «Дібрівка Агросервіс» під садівництвом 41 га. Започаткували його 2016 року, сьогодні мають 11 га інтенсивного саду яблуні та 30 га ягідника малини. У 2017 р. малиновий ягідник, який у господарстві було закладено на цілинних землях, сертифікували за стандартами органічного виробництва. Захист і підживлення ягідної плантації виконують тільки препаратами компанії «БТУ-Центр». У саду застосовують інтегровану систему захисту, у якій використано як препарати «БТУ-Центр», так і хімічні засоби. Частину саду площею 1 га утримують за стандартами органічного вирощування.

Садівники дізнаються про ефективні органічні схеми вирощування малини, як використовувати біопрепарати в інтегрованій схемі вирощування яблук, а також послухають про основні принципи процесу заморозки.

Для гостей, що планують відвідати «Битву Агротитанів», що відбудеться неподалік у той же день, компанія «БТУ-Центр» підготувала автобус, що відправиться о 12:30 на День саду. Звичайно, дістатися до Дня саду можна й власним автомобілем.

 

Обсудить в форуме
Материалы по теме