События RSS

4 сентября 2018, 13:08 АПК-Информ: овощи & фрукты

ЄБРР надасть підтримку проведенню конференції «Мільйон із гектара» 27 вересня у Кропивницькому

Європейський банк реконструкції та розвитку надасть підтримку проведенню четвертої національної аграрної конференції «Мільйон із гектара», яка розпочне свою роботу 27 вересня в рамках виставки «AgroExpo» у м. Кропивницький.

Під час конференції з презентацією на тему: «ЄБРР - партнер для малих та середніх підприємств» виступить Галина Жук, координатор програми консультаційної підтримки малого та середнього бізнесу в агросекторі, а у ході подальшого спілкування можна буде отримати більш детальну інформацію щодо проектів ЄБРР в українському сільському господарстві.

Ідея конференції - надати виробникам сільськогосподарської продукції максимально широкий спектр інформації про можливості диверсифікації свого виробництва через нішеві напрямки на мінімальній площі та з максимальною маржинальністю.

Основна тематика: нішеві зернобобові, олійні, плодові, ягідні, овочеві культури, грибівництво, лікарські трави, розведення кроликів, кіз, свійської птиці, равликів, бджільництво, зелений туризм, органічне виробництво тощо.

Учасники конференції: понад 200 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу (в основному, виробники зернових, олійних, технічних і плодоовочевих культур, які бажають диверсифікувати своє виробництво або ж розпочати його на мінімальній площі).

Ключові організаційні моменти:

- для виробників сільськогосподарських культур передбачено пільговий реєстраційний внесок;

- заявки на участь у конференції прийматимуться до 23 вересня включно.

 

Підтримку заходу традиційно надають ЄБРР (Європейський банк реконструкції та розвитку) та FАО (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН). Захід відбувається в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Партнерами конференції виступають Українська плодоовочева асоціація (УПОА) та проект East-Fruit. Генеральний медіапартнер події - проект Profihort Media.

Більш докладна інформація про подію опублікована на офіційному сайті організаторів www.fruit-inform.com

 

З питань щодо участі в конференції, будь ласка, звертайтеся до організаційного комітету:

+380 562 320795

+380 96 5836323 – Євген Кузін, [email protected]

+380 96 4337857 – Олександра Манько, [email protected]

Обсудить в форуме
Материалы по теме