События RSS

25 июля 2023, 14:31 АПК-Информ: овощи & фрукты

Експорт яблук з України – одне з ключових питань FTrade Club Apples 2023

У рамках чергової зустрічі професіоналів FTrade Club Apples 2023, 18 серпня у м. Дніпро, на базі одного з провідних яблучних господарств України – ТОВ «Сади Дніпра», окрему увагу буде надано питанням експорту Українського яблука у найближчому та наступних сезонах. Завдяки професійному підходу українським компаніям вдалося утримати темпу експорту фрукту №1 у часи пандемії COVID-19 та після повномасштабного вторгнення росії в Україну у лютому 2022 року.

У рамках конференції, свої погляди на розвиток українського експорту яблук нададуть відразу декілька провідних компаній експортерів, а саме UApple та USPA Fruit. Основні тези експортних презентацій:

- Нові тренди в асортименті яблук в країнах Азії, Африки, Америки та на Близькому Сході;

- Прогнози експорту яблук з України на найближчі 5 років;

- Головні експортні напрямки на найближчий сезон;

- Як правильно виростити яблука експортної якості та інш.

            У рамках конференції будуть також розкриті питання яблучного бізнесу України на майбутній сезон: перспективи місцевого виробництва, прогнози ціноутворення на яблука протягом усього сезону, найновіші технології вирощування, захисту, доробки, зберігання та пакування яблук. Окрема увага буде зосереджена на питаннях Hi-Tech та маркетингу у яблучному бізнесі України.

У конференції приймуть участь близько 150 делегатів-представників компаній, що займаються виробництвом, продажом, закупівлею та експортом яблук, інвестиційних фондів, роздрібних мереж, постачальників технологій та устаткування для яблучного бізнесу тощо.

Формат події – одноденний, але буде включати у себе пленарну й практичну частину, у вигляді екскурсії по виробничим потужностями партнера заходу – компанії UApple.

Генеральним партнером FTrade Club Apples 2023 виступить компанія Bayer Ukraine.

Реєстрація на участь у події продовжується й для виробників діють спеціальні умови участі! Заповнити форму на участь можна на офіційному сайті конференції.

 

З питань участі звертайтесь до представників проєкту

 «АПК-Інформ: овочі та фрукти»:

 

Олександр Хорев, +380676343980, [email protected]

Євген Кузін, +380965836323, [email protected]

Обсудить в форуме
Материалы по теме