События RSS

2 августа 2023, 13:33 АПК-Информ: овощи & фрукты

«Інсолар-Холод» виступить партнером FTrade Club Apples 2023

«Інсолар-Холод» виступить партнером конференції FTrade Club Apples 2023, яка розпочне свою роботу 18 серпня, у м. Дніпро на базі ТоВ «Сади Дніпра». «Інсолар-Холод» є однією з провідних компаній в Україні з питань холодильного обладнання та ліній для сортування плодоовочевої продукції. Проекти компанії по зберіганню та сортуванню були успішно втілені у виробничих процесах ТоВ «Сади Дніпра», і всі учасники конференції зможуть на практиці ознайомитись роботою обладнання у рамках практичної екскурсії 18 серпня.

FTrade Club Apples 2023 – це максимум інформації щодо провідного сегменту українського плодоовочевого експорту, візит до центру виробництва високоякісних яблук в країні та найкраща можливість зважити всі «за» та «проти» перед початком нового яблучного сезону 2023/24.

Проєкт «АПК-Інформ: овочі та фрукти» пропонує усім дотичним до стрімкого розвитку яблучного сектору країни зібратися на унікальну зустріч лідерів фруктового бізнесу України в рамках наступної програми:

У конференції приймуть участь близько 150 делегатів-представників компаній, що займаються виробництвом, продажом, закупівлею та експортом яблук, інвестиційних фондів, роздрібних мереж, постачальників технологій та устаткування для яблучного бізнесу тощо.

Генеральним партнером конференції виступить компанія Bayer Ukraine.

Формат події – одноденний, але буде включати у себе пленарну й практичну частину, у вигляді екскурсії по виробничим потужностями партнера заходу – компанії UApple.

Реєстрація на участь у події продовжується й для виробників діють спеціальні умови участі! Заповнити форму на участь можна на офіційному сайті конференції.

 

З питань участі звертайтесь до представників проєкту

 «АПК-Інформ: овочі та фрукти»: 

Олександр Хорев, +380676343980, [email protected]

Євген Кузін, +380965836323, [email protected]

Обсудить в форуме
Материалы по теме