Наши новости RSS

26 ноября 2019, 13:14 АПК-Информ: овощи & фрукты

Фінальна програма конференції «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив!»: нові спікери

Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти», організатор шістнадцятої міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив!», нагадує, що подія розпочне свою роботу вже за тиждень, 3 грудня, а заявки на участь будуть прийматися лише до 29 листопада!

Програма конференції є наразі сформованою на 100% та знаходиться на офіційному сайті події, а її ключовою тематикою будуть експортні можливості різних сегментів вітчизняного плодоовочевого ринку.

Так, питання експорту української продукції будуть головними тезами презентації Ольги Трофімцевої, експерта із зовнішніх ринків, в.о. Міністра аграрної політики і продовольства України (2019), на тему «Передумови успішного експорту овочів та фруктів: критичні точки».

Свій погляд на перспективи ягідного бізнесу розкриє Андрій Жуков, власник компанії S.B. Frozen Foods, з виступом на тему «Ягідний бізнес step-by-step: провали та перемоги у вирощуванні, заморозці та експорті ягідних культур».

Тематику бізнесу з вирощування та експорту черешні розкриє Євгенія Нікітюк, представник ТОВ «Аврора», у ході презентації «Основні напрямки для експорту української черешні у сезоні-2019. Порівняння переваг та недоліків. Перспективи розширення географії експорту у наступному сезоні».

Експортні можливості нішевих овочевих культур будуть представлені у доповіді Дмитра Череватова, директора ТОВ «Ді Трейд Груп», з презентацією на тему «Цибуля ріпчаста, капуста червоноголова, перець «Білозірка», гарбуз «Баттернат» - експортний потенціал та успішний досвід в Україні».

«Овочі та фрукти України» є провідною галузевою подією, яка відбудеться 3-5 грудня у рамках виставки Fresh Business Expo 2019 (МВЦ, м. Київ). Програма події включає дводенну конференцію та торговий форум 5 грудня за участі провідних виробників і байєрів свіжих овочів та фруктів.

 

Основні організаційні моменти:

 

З усіх питань щодо конференції, будь ласка, звертайтеся до оргкомітету:

+380 562 320795

+380 96 5836323 – Євген Кузін, [email protected]

+380 96 4337857 – Олександра Манько,  [email protected]

 

Обсудить в форуме
Материалы по теме