Наши новости RSS

4 февраля 2020, 15:49 АПК-Информ: овощи & фрукты

Квіти, салати та равлики – практичний тур господарствами Одещини

 

 

 

 

 

 

 

Унікальна можливість відвідати відразу декілька нішевих аграрних виробництв на Одещині буде у делегатів шостої національної конференції «Мільйон із гектара» 6 березня. Цьогорічний бізнес-тур має відразу декілька особливостей. По-перше, у рамках як ділової програми, так і практичного бізнес-туру теми вирощування квітів та салатів досі не розглядались, а цього року буде чудова нагода навіть зазирнути вглиб виробництва, окрім теоретичної інформації. Другою відмінною рисою є можливість на практиці ознайомитись з повним циклом бізнесу з вирощування равликів. І на додачу, цьогорічний тур знайомитиме з агробізнесом у новому для постійних учасників - Одеському – регіоні.

Тож, після насиченої ділової програми першого дня роботи конференції «Мільйон із гектара», делегати мають можливість відвідати одні з кращих господарств регіону: ФГ «Пан Білан» та Family Snail Farm.

Також нагадаємо, що в рамках першого дня роботи конференції, 5 березня, буде проходити паралельна експозиція-дегустація крафтових продуктів, участь у котрій вже підтвердили виробники вина, медових ласощів та равликів. Реєстрація учасників продовжується, тож перелік представленої на експозиції продукції буде доповнюватися..

Окреме місце у діловій програмі посідатиме й технологічна експозиція, де провідні компанії галузі будуть демонструвати новітні рішення з пакування, заморожування, зберігання та доробки плодоовочевої продукції. Також очікується участь постачальників ЗЗР, насіння та посадкового матеріалу, техніки та різноманітного обладнання для виробництва та переробки овочів, фруктів, ягід, продукції тваринництва, бджільництва та ін.

Сама ж пленарна частина міститиме відразу декілька окремих форумів, що дасть змогу охопити максимальну кількість питань з агровиробництва на невеликій площі. Попередня програма події сформована більш ніж на 80% й доступна на офіційному сайті конференції, де ви також можете ознайомитись з умовами відвідання конференції та бізнес-туру і зареєструватися.

Нагадуємо, що шоста національна аграрна конференція «Мільйон із гектара» відбудеться 5-6 березня в гостинній атмосфері південної столиці України – Одесі. Усього в події приймуть участь близько 250 делегатів: як професіонали аграрного бізнесу, які прагнуть диверсифікувати своє виробництво, так і фермери з нішевою продукцією, виробники крафтових продуктів, а також новачки сільського господарства, які шукають ідеї для старту.

З питань участі в конференції, будь ласка, звертайтеся:

Євген Кузін: +380 96 5836323, fruіt.іntl@fruіt-іnform.com

Олександра Манько: +380 96 4337857, [email protected]

т/ф: +380 562 320795

Обсудить в форуме
Материалы по теме