Наши новости RSS

20 июля 2023, 13:53 АПК-Информ: овощи & фрукты

Bayer Ukraine виступить генеральним партнером FTrade Club Apples 2023

Bayer Ukraine виступить генеральним партнером конференції FTrade Club Apples 2023, яка розпочне свою роботу 18 серпня, у м. Дніпро на базі ТоВ «Сади Дніпра». Bayer CropScience є одним із світових лідерів у сферах засобів захисту рослин та насіннєвого матеріалу, а продукція компанії широко представлена на ринку України і користується високою популярністю у українських фермерів.

FTrade Club Apples 2023 – це максимум інформації щодо провідного сегменту українського плодоовочевого експорту, візит до центру виробництва високоякісних яблук в країні та найкраща можливість зважити всі «за» та «проти» перед початком нового яблучного сезону 2023/24.

Проєкт «АПК-Інформ: овочі та фрукти» пропонує усім дотичним до стрімкого розвитку яблучного сектору країни зібратися на унікальну зустріч лідерів фруктового бізнесу України в рамках наступної програми:

У конференції приймуть участь близько 150 делегатів-представників компаній, що займаються виробництвом, продажом, закупівлею та експортом яблук, інвестиційних фондів, роздрібних мереж, постачальників технологій та устаткування для яблучного бізнесу тощо.

Формат події – одноденний, але буде включати у себе пленарну й практичну частину, у вигляді екскурсії по виробничим потужностями партнера заходу – компанії UApple.

Реєстрація на участь у події продовжується й для виробників діють спеціальні умови участі! Заповнити форму на участь можна на офіційному сайті конференції.

 

З питань участі звертайтесь до представників проєкту

 «АПК-Інформ: овочі та фрукти»:

 

Олександр Хорев, +380676343980, [email protected]

Євген Кузін, +380965836323, [email protected]

Обсудить в форуме
Материалы по теме