Fruits & Vegs of Ukraine

 Чотирнадцята міжнародна конференція
«Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху»

5-7 грудня 2017 р.

м. Київ, Міжнародний виставковий центр

Броварський пр-т., 15

Сьомий міжнародний торговий форум. Рітейл-центр

7 грудня 2017 року, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

У рамках чотирнадцятої міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху»

 

Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» розпочинає реєстрацію учасників сьомого міжнародного торгового форуму. В рамках форуму в одному місці та в один день ви зможете провести зустрічі та переговори з представниками усіх ключових роздрібних мереж і гуртових компаній.

Протягом шести років торгового форуму в ньому взяли участь понад 30 мереж і гуртових компаній з України, Молдови, Білорусі, Польщі та Росії, було проведено близько 1500 прямих переговорів з постачальниками плодоовочевої продукції з 30 країн світу, переважно з України.

Сьомий міжнародний торговий форум відбудеться у рамках чотирнадцятої міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху». Ця найбільша подія плодоовочевої галузі Східної Європи вже 14 років поспіль збирає ключових учасників фруктово-овочевого бізнесу з країн СНД, Європи та інших частин світу. Проведення торгового форуму в рамках конференції дозволяє учасникам подій не тільки провести прямі переговори з потенційними клієнтами, а й отримати унікальну аналітичну інформацію щодо плодоовочевих ринків Східної Європи. Більш того, конференція відбудеться в рамках єдиної в Україні професійної плодоовочевої виставки Fresh Business Expo 2017, на якій буде представлено понад 80 компаній як виробників, так і постачальників МТР для плодоовочевого сектору.

 

На сьогоднішній день, свою участь у торговому форумі вже підтвердили такі мережі супермаркетів і представники гуртової торгівлі (експорт, імпорт), як:

 

 

Подібний торговий форум в Україні є унікальним, не має аналогів і з року в рік отримує позитивні відгуки як від імпортерів-експортерів та мереж супермаркетів, так і від постачальників продукції з різних країн світу.

 

Вартість участі у торговому форумі (виробники та постачальники свіжих овочів і фруктів):

 

Оплата реєстраційного внеску за торговий форум 7 грудня включає наступні опції:

 

З питань участі у торговому форумі й запису на зустрічі, будь ласка, звертайтесь до керівника торгового форуму:

+380 67 2661573 (Тетяна Смірнова)

т/ф: +380 562 320795 (дод. 342);

[email protected]