Fruits & Vegs of Ukraine

 Чотирнадцята міжнародна конференція
«Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху»

5-7 грудня 2017 р.

м. Київ, Міжнародний виставковий центр

Броварський пр-т., 15

 Чотирнадцята міжнародна конференція 
«Овочі та фрукти України-2017. Об'єднання заради успіху»

 

5 – 7 грудня 2017 р,

Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Прес-конференція 

5 грудня о 14:00

 

До обговорення в рамках прес-конференції пропонуємо Вам ТОП-5 подій плодоовочевого бізнесу України в 2017 р.:

№1. Розвиток експорту ягід.

В 2017 р. Україна може увірватися в трійку найбільших експортерів малини в Європі та має всі шанси стати четвертим постачальником цієї ягоди в світі! При цьому ще кілька років тому наша країна взагалі не експортувала малину.

№2. Створення професійного об’єднання плодоовочівників.

Через десять років після першого анонсу ідеї об’єднання професіоналів плодоовочевого бізнесу країни нарешті в 2017 р. була створена Українська Плодоовочева Асоціація. Основні принципи роботи організації - об’єднати зусиль тих плодоовочевих компаній України, які вже завоювали репутацію «професіоналів» бізнесу (як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках збуту), та забезпечити потужний імпульс розвитку галузі вже в наступному році.

№3. Зниження виробництва основних культур.

В 2017 р. відбулося зниження виробництва культур, які закладають на зберігання взимку (картопля, овочі борщового набору, яблуко), що буде мати величезний вплив як на плани фермерів щодо подальшого розвитку свого бізнесу, так і на рівень споживчих цін на українському ринку.

№4. Старт розвитку річкової логістики.

Для непрофесіоналів «кавунова баржа» була скоріше приводом для жартів. Проте для тих, хто прораховує ситуацію на два й більше кроків уперед, ця подія відкрила величезні можливості. Вона без перебільшення стала логістичною революцією та новим етапом розвитку торгівельного сектору України. При цьому мова йде не тільки про овочі та фрукти, адже річкова логістика може бути оптимальним рішенням для транспортування багатьох видів продукції.

№5. Розвиток сертифікації для експорту.

В 2017 р. кількість фермерських господарств України, які отримали міжнародний сертифікат GLOBALG.A.P. (маст-хев для плодоовочевих експортерів), зросла в декілька разів, і цей тренд буде актуальним і надалі! Отже, очікуємо подальшого розвитку експорту вітчизняних плодів і ягід, які, незважаючи на всі перепони, продовжують завойовувати зовнішній ринок.

 

Експертний склад учасників прес-конференції:

 

Попередня акредитація для участі в прес-конференції є обов’язковою і може бути проведена через заповнену форму акредитації або за телефоном +38 067 2661573 (Тетяна Смірнова, керівник прес-служби проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти»).

 

Чекаємо на Вас!