События RSS

5 сентября 2019, 13:58 АПК-Информ: овощи & фрукты

Третій національний конгрес "Ягідництво та кооперація-2019"

 

Асоціація «Ягідництво Україна» запрошує гравців ягідного сектору для участі в третьому  національному конгресі «Ягідництво та кооперація».

Подія відбудеться 19 та 20 вересня у файному місті Тернопіль.

Програма заходу вже повністю сформована і доступна на офіційному сайті події.

І це далеко не всі теми, що будуть висвітлені під час Конгресу. Крім того, учасники заходу матимуть змогу долучитися до двох панельних дискусій, одна з яких матиме на меті обговорення проблем сектору посадкового матеріалу, а інша спрямована на порівнянні моделі кооперативів та кластерів.

Паралельно з Конгресом проходитиме ярмарок крафтових виробів з ягід «Verry Berry».

Другий день конгресу «Ягідництво та кооперація» буде присвячений практичному бізнес-туру, в рамках якого делегати відвідають одразу три локації.

Бізнес-тур розпочнеться з візиту на ПП «Агроспецгосп», що у селі Біла Тернопільського району. На підприємстві «Агроспецгосп» понад 10 років вирощують смородину. Починали з 17 га, зараз насадження займають 100 га. Є власний розсадник. 

Далі прямуємо до СОК «Файна Поляна» де естафета перейде до Васеля Веги. До речі, в 2018 році у СОК «Файна поляна» побудували перший в Україні кооперативний цех із заморозки ягід «Файна Фрост», і тепер вони самі формують великі партії поставок і отримають більшу вигоду. Це стане останнім пунктом візиту бізнес-туру.  

Загалом на конгресі опікується близько 200 делегатів з України та країн СНД.

Генеральним партнером конгресу виступає проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (Агросільрозвиток). Офіційний спонсор події – компанія Haygrove

Генеральний медіа-партнер – журнал «Ягідник». Офіційну інформаційну підтримку надає Журнал «Агроіндустрія». Ексклюзивним медіа-партером виступає проект ProfiHort. 

Більш докладно про Третій національний  конгрес «Ягідництво та кооперація» та ярмарок «Verry Berry» можна дізнатися на офіційному сайті події. 

Звертаємо Вашу увагу, що до 1 вересня 2019 діють пільгові умови реєстрації, а для членів Асоціації «Ягідництво України» передбачені постійні знижки на участь.

 

З питань партнерства та спонсорства звертайтесь, будь ласка за телефонами

(067) 476-37-42 та (067) 266-15-73, (067) 504-49-90

або пишіть на tetianasmirnova@uaberries.com.ua та info@uaberries.com.ua

Обсудить в форуме
Материалы по теме